Корейська косметика Echoice

Корейський бренд Echoice

Echoice (Ечойс) - молодий і успішний південнокорейський бренд, який спеціалізується на доглядових засобах для шкіри обличчя і тіла, який відрізняється своєю сучасністю і незвичайною подачею. Творцям Ечойс вдалося зробити неможливе, поєднавши натуральність косметичних засобів з доступним ціновим діапазоном, подарувавши при цьому кожній жінці можливість відчути себе успішною і бажаною, не витрачаючи багато часу та засобу.

Основні переваги бренду

- кожний із засобів містить традиційні східні трави та тваринні компоненти, які проходять ретельну перевірку в науково-дослідних центрах.

- високоякісні інгредієнти та особливий сучасний дизайн дозволяють бренду завжди залишатися популярний серед клієнтів.

- у компанії Echoice налагоджено власне велике виробництво, на якому працюють провідні фахівці фармацевтичної, косметологічної та дерматологічної сфер.

- активними діючими компонентами в косметичних засобах Echoice виступають:

  • - епідермальний фактор росту - пептид (EGF);
  • - натуральні екстракти соєвих бобів, лісових ягід і рослин;
  • - живильні масла Ши, женьшеню, кокоса, авокадо.

Асортимент бренду

Косметична лінійка доглядових засобів досить різноманітна від кремів для рук, обличчя до відновлюючих масок.

Серед продукції, що випускається є топ продукти - креми на основі гіалуронової кислоти та ферментованих екстрактів бобів. Такі компоненти допоможуть уповільнити старіння шкіри й подарують їй еластичність і сяйво. Молоді дівчата і жінки старшого віку стикаються з проблемами сухості шкіри, жирності або висипань.