Японська косметика Cow Brand

-30%
342.30 грн
489.00 грн

Японський бренд Cow Brand

Марка Cow Brand (Кау Бренд) відома на японському ринку з 1906-го року. Косметика та побутова хімія cow brand є торговим брендом однойменної компанії cow brand soap kyoshinsha co., Ltd. заснованої в 1909 році в Токіо, Японія, як велика японська корпорація - виробник мила і косметичних засобів на основі тваринного яловичого жиру і харчового кокосового масла. Девіз компанії: якість перш за все. Продукція компанії відрізняється натуральністю, нешкідливістю та прекрасною для алергіків. Присутні популярні в Японії лінійки натуральної японської косметики без хімічних добавок, так звані No Addition.

Основні переваги бренду

- характерна риса натуральної косметики Cow Brand - наявність дуже м'яких зволожуючих компонентів на основі тваринного (яловичого) жиру і харчового кокосового масла, з включенням протеїнів натурального коров'ячого молока. Яловичий жир (входить до складу мильної основи) - чудовий зволожуючий і вологоутримуючий компонент, який відрізняється від інших рослинних і тваринних жирів ніжністю і м'якістю для шкіри. Натуральне коров'яче молоко живить і зволожує шкіру, покращує кровообіг, сприяє утворенню нових клітин і відновлює захисні властивості шкіри, ідеально для малюків і людей з чутливою шкірою.

- компанія постійно впроваджує новітні технології та обладнання, і напевно знає, що воно зіграє дуже важливу роль у створенні численних «далекоглядних» продуктів, які забезпечать великий прогрес, який роблять для майбутньої спільноти.

Асортимент бренду

Сow brand спеціалізується на випуску продукції які усувають косметичні дефекти та засоби для догляду за шкірою обличчя і тіла. Косметика для волосся з Японії cow brand відрізняється високою якістю та ефективністю при турботі про чистоту вашого волосся і захисту від дратівливих факторів зовнішнього середовища. Японська побутова хімія cow brand прикрашена логотипом із зображенням корови, як символ того, що головним компонентом випускаються фірмою продукції є натуральне коров'яче молоко, яке живить і зволожує шкіру, покращує кровообіг, сприяє утворенню нових клітин і відновлює захисні властивості.