Побутова хімія Burti

Німецький бренд Burti

Пральний порошок бренду Burti проводиться в Німеччині німецькою компанією BURNUS GmbH, заснованої в далекому 1836 році. За час свого існування фірма перетворилася з невеликого підприємства з виробництва свічок і кускового мила в провідного постачальника натуральної косметики, побутової хімії, а також миючих засобів. Девіз нашої компанії "Ідеї - Бренди - Люди" висловлює завдання, які ми ставимо перед собою! Товари були розроблені та створені з урахуванням найвищих вимог клієнта!

Ми робимо свій бізнес для Людей! Ми прагнемо до підвищення якості життя за допомогою інноваційних рішень. Однак намагаємося продовжувати традиції сімейної компанії, залишаючись незмінними у своїй якості!

Основні переваги бренду

- всі засоби для прання Burti не містять фосфатів і хлору і не тестуються на тваринах, а упаковка робиться з перероблених матеріалів.

- дерматологічні протестовано. Не подразнює шкіру.

- гіпоалергенність всіх продуктів Burti підтверджена німецької незалежною асоціацією лікарів дерматологів.

- абсолютно Біорозкладаних

- спеціальний склад порошків забезпечує постійний захист нагрівального елементу в пральній машині та забезпечує профілактику утворення накипу.

Асортимент бренду

Burti - це високоефективні засоби для прання. Пральні порошки та гелі для прання Burti безпечні для здоров'я людини й навколишнього середовища.