Данський бренд BioMio

Данський бренд BioMio

Виробництво BioMio® почалося в Данії, на батьківщині казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Стандарти побутової хімії там, до речі, теж казкові - більшість сумнівних хімікатів у складі заборонені, а виробники, як і їхні клієнти, прагнуть до максимальної натуральності. Після довгого процесу навчання перейнявши у європейських колег їх технології частину виробництва з Данії перенесли на завод SPLAT в Окуловка. Перша продукція торгової марки з'явилася на ринку в грудні 2013 року. На розробку безпечної серії пішло понад 2-х років, а дизайн упаковок був створений студентами Британської вищої дизайнерської школи.

Вже через 10 років бренд отримає почесний сертифікат «Листок Життя», а у 2017 продукція BioMio буде включена в додаток Екологічного Союзу «Екополка».

Основні переваги бренду

- формули, що розробляються в лабораторіях BioMio, повністю відповідають вимогам екологічності та безпеки. Всі інгредієнти, що використовуються при виробництві побутової хімії концерну, є натуральними та здатні біологічно руйнуватися.

- в складі лінійок BioMio відсутні SLS, SLES, хлор, агресивні пави, фосфати. Акцент робиться на активні компоненти рослинного походження.

- в критерії екологічності не поступається складам і упаковки від BioMio. Контейнери, флакони, пакети розкладаються протягом 2-х років.

Асортимент бренду

В асортименті бренду Біо Міо міститися товари для прибирання будинку, миття посуду, так само для прання білизни.