Догляд за малюками AVENT

199.00 грн
259.00 грн
249.00 грн

Британський бренд AVENT

Бренд AVENT (Авент) вперше став пізнаваний у 1984 році, завдяки випуску дитячої пляшечки з концепцією, яку використовують і по сьогоднішній день. Засновник цієї торгової марки Едвард Аткін першим звернув увагу на той факт, що представлені на ринку пляшечки далекі від досконалості, і вирішив розробити таку, яка б поступалася в зручності для матері та дитини лише материнських грудей. Так з'явилася перша пляшка для годування малюків AVENT (Авент). У неї було значно ширше шийку, що полегшувало догляд і процес наповнення. Також вона мала ергономічну форму і стійку основу.

Але головною  гідністю стала перша у світі силіконова соска, яка в точності повторювала форму жіночого соска, а також була розроблена таким чином, щоб дитина в процесі годування захоплював якнайменше повітря, і не мучився від різей в животі.

Нова ера для компанії AVENT (Авент) настала після її злиття з гігантом з виробництва високоякісної побутової техніки Philips (Філіпс). Це сталося у вересні 2006 року. Так з'явився бренд Philips AVENT (Філіпс Авент). Спільними зусиллями цих двох гігантів на ринку з'явилося чимало екологічних, безпечних і дуже зручних продуктів, які спрямовані на здорове дитяче харчування.

Основні переваги бренду

- бренд не стоїть на місці, постійно на ринок виходять все нові пропозиції, мета яких - полегшити догляд за дітьми.

- продукція цієї торгової марки націлена на повсякденне використання. І це далеко не повний перелік товарів, які потрапляють на полиці українських магазинів.

- кожен з товарів цієї торгової марки в обов'язковому порядку проходить ряд тестів, які визначають його ефективність і зручність у використанні. Також на кожну одиницю даної продукції є висновок, який видається лише після ряду проведених клінічних досліджень.

- товари Philips AVENT (Філіпс Авент) завжди відповідають побажанням батьків, адже саме вони  підштовхують інженерів компанії до нових розробок.

Асортимент бренду

У лінійці продуктів можна знайти соски, пустушки, блендери, пароварки, молоковідсмоктувачі, а також найсучасніші відео й радіо няньки.