Корейская косметика Agatha

685.00 грн
685.00 грн
685.00 грн
685.00 грн
685.00 грн
685.00 грн
-70%
223.50 грн
745.00 грн
-70%
29.70 грн
99.00 грн

Корейський бренд Agatha

Agatha – молодий корейсько-французький бренд. Косметичний бренд Mizon спільно зі своїми французькими колегами розробила косметичний бренд AGATHA (Агата) класу "LUX". Назва бренд отримав на честь французького ювелірного бренду, заснованого в 1976 році і має велику популярність в світі продаючи розкішні практичні прикраси. 

Свою назву 'Agatha' зобов'язана ідеї Мішелю Кінью (засновнику бренду ювелірних виробів), згідно з якою назвою бренду мало стати жіноче ім'я, що починається з 'А' і мало натяк на натуральний камінь, тому обрав камінь агат. 'Агата' підходило якнайкраще.

Прототипом дизайну став привабливий маленький шотландський тер'єр Мішеля Кінью на ім'я Леон (Leon), який ніколи не залишав його. Одного разу він намалював ескіз підвіски, що зображувала Леона в профіль. Це був неймовірний успіх, і *Скотті (повна назва породи шотландський Скотті Тер’єр або скотч-тер’єр) досі залишається улюбленою емблемою бренду.

Основні переваги бренду

- косметичні засоби AGATHA (Агата) виготовляються з натуральних компонентів за новими технологічними розробками, а також дана компанія має свої лабораторії і інститути, що дозволяє виробнику досягти більш високої якості косметики.

- Agatha пропонує вам відчути паризький стиль, про який мріють всі жінки. Засоби преміум-класу поєднують в собі французький шик і унікальність корейських технологій. Дана косметика є також естетичною ароматичною терапією.

Асортимент бренду

Компанія виготовляє косметичні засоби по догляду: за тілом, волосся, обличчям, парфумерію та декоративну косметику.