Автор
Яна Лисенко
@yanalysenk

Містами (від анг. - туман, димка) називають спеціальні косметичні спреї (або димки) для обличчя, тіла, волосся та аерозолі. Кожен міст складається з води і переліку активних компонентів, які вирішують те чи інше завдання: вони можуть зволожувати, слугувати базою під макіяж або навпаки його закріплювати, захищати від сонячних променів і впливу навколишнього середовища, тонізувати, освіжати, заряджати вітамінами, знімати подразнення і почервоніння, надавати шкірі сяйва, а також – аромат.

Міст і термальна (мінеральна) вода – це не одне і те ж. Місти – нове покоління спреїв, більш вдосконалених. Крім води з природних джерел, вони містять ефірні масла, рослинні екстракти, гліцерин, гіалуронову кислоту, антиоксиданти й інший арсенал корисних для шкіри речовин.


Так само не варто плутати місти з гідролатами (квітковою або фруктовою водою): гідролат – це просто очищена (артезіанська) вода з ефірними маслами, щоб тонізувати, заспокоїти або зволожити шкіру. Якщо розібратися у відмінностях, все цікавішим і недооціненим здається міст, який поєднав у собі два вищезгадані засоби.


Звичайна історія з використанням таким засобів – на ходу розпорошити на обличчя, коли шкірі некомфортно, і радіти свіжості і зволоженню. Але тут таїться і велика помилка: без будь-яких зволожувальних інгредієнтів в спреї, які скріплюють вологу з шкірою, вода просто випаровується, що робить шкіру ще сухішою, ніж вона була спочатку (що часто відбувається і з термальною водою). Місти ж дійсно дають вологу в середині дня і освіжають обличчя. Але все ж таки їх головні функції полягають в іншому.


1. Як додаткове зволоження, щоб покращити ефективність базового догляду: після вмивання і перед нанесенням зволожувального крему. Щоб краще зафіксувати і зберегти вологу в обличчі, варто розпорошити міст і не промокати обличчя насухо, нанести на нього свій зволожувальний крем.2. Щоб досягти сяючої, зволоженої і пружної, як у немовляти, шкіри. Такого ефекту можна досягти, якщо використовувати міст після кожного етапу догляду та макіяжу: після крему – як базу для тонального; після тонального; при завершенні макіяжу – щоб зафіксувати його.


3. Прибрати непотрібний матовий ефект макіяжу. Після нанесення тонального крему і пудри риси втрачають виразність, створюють ефект "плоского обличчя". Густа роса міста допоможе макіяжу злитися з шкірою і повернути їй здорову свіжість і сяйво в потрібних зонах.

На полицях Isei є особлива категорія засобів – це місти. Їх ще називають спреями. Місти бувають для обличчя, тіла, волосся. А їх головна мета – зволоження!

ISEI Community: Чудові спонжі A’pieu!
Для мене, як для візажиста, дуже важливо мати гарний вигляд на роботі. Швидко привести себе до ладу зранку мені допомагає мінімальна кількість макіяжу...
ISEI Community: Порятунок від сонця – есенція від Missha
Не припиняємо нагадувати, що захист від сонця - важливий етап у догляді за шкірою. І який би місяць не був за вікном – вересень, грудень, травень або ...
“Интернет магазин Isei”
  • 0 (800) 33-01-40
  • г. Киев, ТРЦ Проспект
  • Пн-Вс с 9:00 до 21:00