Ми не втомлюємося повторювати про те, наскільки важливий для нашої шкіри  санскрін і чому його потрібно наносити у будь-яку погоду. Навіть легка засмага – це реакція організму на пошкодження клітин шкіри ультрафіолетовими променями. Це не означає, що потрібно зовсім уникати сонячного впливу, а от придбати якісний крем з SPF – варто!

Ось кілька простих порад від американського косметолога, експерта з догляду за шкірою обличчя Джордани Маттіолі, які допоможуть вам розібратися з усіма нюансами у використанні сонцезахисного крему з SPF.


Автор

Яна Лысенко

@yanalysenk

 

Скільки наносити

Є ціла наука про те, скільки крему з SPF потрібно наносити на шкіру. Управління із санітарного нагляду за якістю медикаментів наполягає на тому, що сонцезахисний крем повинен наноситися в кількості 2 мг на квадратний сантиметр шкіри.

«Виміряти кількість шкіри на вашому обличчі у квадратних сантиметрах досить важко, тому прийнято використовувати 1/2 чайної ложки крему для обличчя та шиї», - пояснює Джордана. Beauty-експерт радить всім хоча б раз точно відміряти кількість крему, щоб у майбутньому використовувати не менше і не більше засобу. Джордана також попереджає, що спочатку вам може здатися, що 1/2 чайної ложки крему – це багато, тому вона радить розподіляти засіб у два етапи. Спочатку нанести трохи крему й почекати кілька хвилин, а потім використати решту засобу.

Як часто оновлювати

Правило «повторного нанесення крему кожні дві години» дійсно відіграє важливу роль, особливо якщо ви перебуваєте під прямим впливом сонячних променів. «Якщо протягом дня ви знаходитесь у приміщенні, буде достатньо одного нанесення крему вранці. Але якщо ви збираєтесь піти з роботи о 4 годині дня й решту часу провести на вулиці, потрібно повторити процедуру знову», - розповідає Джордана.Як наносити


«Не втирати! – наполягає beauty-експерт. – Ваше головне завдання полягає в тому, аби крем опинився на вашому обличчі, а не на ваших долонях. Нанесіть сонцезахисний крем так, щоб ви його бачили на шкірі, а потім трохи помасажуйте».Термін придатності

Під час придбання сонцезахисного крему Джордана радить звертати увагу на дату закінчення терміну. Винятком можуть бути засоби, бренди яких провели спеціальне тестування, аби довести, що формула залишиться стабільною протягом, як мінімум, трьох років.

Макіяж

Навіть якщо ваш тональний засіб містить SPF, вам однаково доведеться дотримуватися правила «2 мг на квадратний сантиметр». Найкраще використовувати сонцезахисний крем, який підходить під макіяж. Важливо в цьому випадку спочатку наносити сонцезахисний крем, а вже потім косметику. Гарна ідея – протягом дня оновлювати захист за допомогою тонуючого кушона з солнцезахисним фактором, але він не відміняє нанесення базового захисного крему з SPF.

Неідеальний захист   


Якщо ви користуєтеся сонцезахисним кремом, але все одно отримуєте опіки, Джордана радить перевірити закінчення терміну дії засобу, а також метод його використання. Косметолог також нагадує про те, що крем з SPF – це далеко не стовідсотковий захист від сонця. «Ховайтесь у тіні, носіть капелюх і не забувайте про сонцезахисні окуляри!» -  наполягає beauty-експерт.

Makeup Do’s and Don’ts, или Как не стоит краситься
Макияж дает возможность поэкспериментировать, реализовать творческий потенциал и почувствовать себя увереннее. Сегодня в макияже почти нет табу – де...
Причины мировой популярности японской косметики
Почему кремы, шампуни, сыворотки и прочие баночки-тюбики-флаконы "Made in Japan" так популярны во всем мире? Beauty victims не только в Японии, но и в...
“Интернет магазин Isei”
  • 0 (800) 33-01-40
  • г. Киев, ТРЦ Проспект
  • Пн-Вс с 9:00 до 21:00