Раніше я один-два рази на тиждень користувалася скрабами для обличчя. Але потім зрозуміла, що вони таки травмують шкіру, а зовсім ніжні не так добре її очищують. Довго шукала альтернативу, поки не спробувала пілінг-скатки. Зараз розповім про один з них. Це засіб від A’PIEU – Apple Acid Visible Peeling Gel.


Автор

Анна Середа

@annette_ka

 

Упаковка

Пілінг знаходиться у зручній тубі, об`ємом 100 мл. На все обличчя мені потрібно 5-6 горошин, тому розхід немаленький. Але засобу вистачить на кілька місяців, оскільки користуватися ним доведеться десь раз на тиждень.

Текстура

Це густий гель світло-салатового кольору без будь-яких вкраплень. Засіб діє за допомогою кислот, а не скрабуючих частинок. Дуже смачно пахне яблуком! Приємно ним користуватися.


           


Враження від користування

Я наношу пілінг на суху шкіру, розподіляю по всьому обличчю і чекаю кілька хвилин. Тоді починаю масажувати шкіру, засіб скатується в маленькі комочки, потім все змиваю теплою водою. Діє засіб дуже круто. Шкіра робиться гладенькою і ніжною, скатка забирає усі омертвілі клітини. Така оновлена шкіра краще впитує в себе весь наступний догляд. Пілінг зовсім не травмує шкіру, як це можуть робити скраби, але в той же час добре очищає її. Почервоніння від засобу у мене проходять одразу після вмивання, жодних плям і жирного блиску немає.

Важливо! Якщо користуватиметеся таким пілінгом влітку, то не забувайте про креми з високим рівнем SPF, оскільки ця скатка має у своєму складі АНА-кислоти, хоча при тому зовсім не є агресивною.

Приємного користування! 

 

*В данном материале орфография, пунктуация и стиль автора сохранены

ISEI Community: Моя найкраща пінка від Missha
Я перепробувала уже кілька десятків різноманітних гелів та пінок для очищення шкіри, тому здивувати мене було не так і легко. Від засобу Near Skin p...
Причины мировой популярности японской косметики
Почему кремы, шампуни, сыворотки и прочие баночки-тюбики-флаконы "Made in Japan" так популярны во всем мире? Beauty victims не только в Японии, но и в...