Всім б’юті-привіт! Більшість із нас активно піклується про шкіру обличчя, доглядає її! Але ж не потрібно забувати й про догляд за тілом!

Як думаєте, яка частина тіла в першу чергу видає наш вік? Правильно! Руки та шия! Але сьогодні я приділю увагу догляду за шкірою рук, адже саме вони найчастіше контактують із водою, а її якість у містах бажає бути кращою!


Автор

Богдана Ковальчук

@bohdankakovalchuk

 

Ми багато разів на день миємо ручки хлорованою водою, яка безжалісно висушує шкіру, тому вибір якісного крему для рук є необхідною умовою їх красивого та естетичного вигляду!

Погодьтеся, що суха шкіра рук та кутикула не аристократично виглядає та й, в принципі, навіть на дотик не приємна! А якщо вона ще й обвітрена, то можливе і почервоніння та подразнення! Тому кожного разу після контакту із водою обов’язково слід наносити на ручки крем – ваша шкіра буде за це вам вдячною!

У мережі Isei я приглянула для себе крем для рук від корейського бренду FarmStay з екстрактом оливи. Це класичний варіант тюбика із гвинтовим, зручним у користуванні ковпачком. Сам крем по текстурі легкий та м'який, наче шовк, швидко вбирається шкірою, та моментально зволожує її. Має ледь відчутний приємний запах. Але, якщо ви любите жирний крем, який після себе залишає плівочку, тоді цей засіб – не ваш варіант.Упаковка самого крему 100 мл – об’єм в нього великий! 

Щодо асортименту крему для рук бренда FarmStay, то окрім крему з оливою, представлені креми із колагеном, муцином равлика та чорними перлами. Тому кожен знайде для себе ідеальний варіант!


FarmStay Visible Difference Крем для рук с экстрактом оливы 100 мл


*В данном материале орфография, пунктуация и стиль автора сохранены

ISEI Community: Навстречу к лету с Purece
Ну, наконец-то наступило долгожданное тепло!!! Сезон платьиц и юбочек официально открыт и первое, о чем мы должны позаботиться в эти жаркие деньки, ...
Причины мировой популярности японской косметики
Почему кремы, шампуни, сыворотки и прочие баночки-тюбики-флаконы "Made in Japan" так популярны во всем мире? Beauty victims не только в Японии, но и в...
“Интернет магазин Isei”
  • 0 (800) 33-01-40
  • г. Киев, ТРЦ Проспект
  • Пн-Вс с 9:00 до 21:00