Автор

Алена Кузнецова    Всі вже знають про спонжі для макіяжу відомих марок, але ціни на них кусючі. Я користувалася такими і можу запевнити, що спонжі від A’pieu ні краплі не поступаються якістю, а врахувуючи їх доступну вартість, я тоді не розумію, чому ви їх досі ще не придбали?

    В наборі три спонжі різної форми: схожий на яйце, краплевидний і штамп. Який мені більше всього подобається сказати не можу, тому що користуюся всіма одразу і всі вони зручні. Збираюсь швидко, взяла новий, коли всі забруднилися – разом їх помила. Це надзвичайно економить час. Користуючись іншим спожем в мене виникав дискомфорт, бо чистити його треба одразу, він міг не відмитися, якщо залишити так. Через високу вартість шкода було зіпсувати його, тому я ним майже не користувалася. Від цього набору маненьких спонжів я просто кайфую. Я чищу їх тоді, коли вважаю за потібне, вони добре миються і ніяких плям не залишається.

    Щодо нанесення, то я віддаю перевагу вологому способу – перед використанням змочую та добре віджимаю спонж, а покриття від такого методу легке, непомітне і натуральне. Але також тональну основу можна наносити сухим спонжем, тоді покриття буде більш інтенсивніше та краще перекриє недоліки. Обома способами він дає красиве, рівномірне, гладеньке покриття, добирається у важкодоступні місця, не підіймає відлущені частинки шкіри, а навпаки їх ніби пригладжує. Спонж не надто сильно вбирає в себе тональний засіб, що теж приємно. Він не твердий, але в той же час досить пружний.

    Я придбала собі вже кілька наборів для роботи і для власного використання. Спонжі не займають багато місця в косметичці чи робочому кейсі, легко миються, не дорого коштують, що дозволяє частіше їх міняти. А ще можна купити та розділити з подружками.

-15% на бренд Lion!
Акция – просто класс! -15 % на весь ассортимент корейского бренда Lion – бытовая химия и косметические уходовые средства! ...
МІСТИ: ЩО ЦЕ І НАВІЩО ВОНИ НАМ?
Що таке місти? Навіщо вони потрібні? Як ними користуватися? Питання неабиякої складності. Бо на «ти» з містами лише деякі красуні, інші – досі сумніва...
“Интернет магазин Isei”
  • 0 (800) 33-01-40
  • г. Киев, ТРЦ Проспект
  • Пн-Вс с 9:00 до 21:00