Ласкаво просимо!
IT'S HALLOWEEN IN ISEI
Пройдіть моторошну б'юті-гру, щоб врятувати одну дівчинку від прокляття, перевірити ваші знання домашнього догляду та отримати бонуси на покупки!
ПРОХОДЬТЕ ЖАХЛИВУ ГРУ
Це сталося опівночі. У будинку несподівано зникло світло, небо огорнуло хмарами. Дівчина запалила свічку і зайшла у ванну. У похмурому відображенні дзеркала вона побачила страшне: прищі, лущення та пігментні плями.
Її рука потягнулася за очищуючим гелем. Але його не було.
І тонеру теж. І крему. Усі баночки зникли!

Раптом на дзеркалі з'явився напис:


«Феї-хрещені домашнього догляду розгнівані! Ти не піклувалася про шкіру та порушила всі наші закони. Виконай послання чарівного дзеркала, і ми повернемо тобі всі засоби та здорову шкіру. Не впораєшся - це відображення буде твоїм назавжди. Але знай: дзеркало підступне і захоче тебе обдурити».

жахлива гра
ЗІГРАЙТЕ ЗІ МНОЮ..
Допоможіть дівчинці врятувати шкіру та отримайте бонус на покупки в ISEI
РОЗПОЧАТИ ГРУ
Використовуй гідрофільну олію для демакіяжу, але ігноруй пінку для вмивання, шкіра вже і так чиста.
Нічого воно не тямить! Гідрофільна олія розчиняє макіяж, але його обов'язково потрібно змити пінкою, гелем або будь-яким засобом, що очищає. В цьому і є суть подвійного очищення – щоб пори не забивалися, а шкіра була готова до наступних етапів догляду.
Саме так! Гідрофільна олія розчиняє макіяж, але її обов'язково потрібно змити пінкою, гелем або будь-яким засобом, що очищає. В цьому і є суть подвійного очищення – щоб пори не забивалися, а шкіра була готова до наступних етапів догляду.
А ось і ні! Гідрофільна олія розчиняє макіяж, пінка не впорається з цим так добре. Але "гідрофілку" потрібно обов'язково змити пінкою, гелем або будь-яким засобом, що очищає. В цьому і є суть подвійного очищення – щоб пори не забивалися, а шкіра була готова до наступних етапів догляду.
ДАЛІ
ПЕРЕВІРИТИ
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ?
Тонізуй шкіру не два рази на день, а тільки вранці
Ну ні! Тонізація – важливий етап і в ранковому, і в вечірньому догляді. Під час вмивання ми так чи інакше порушуємо природний pH-баланс шкіри. Саме тонік його відновлює і дає додаткове зволоження.
Тонік потрібен і зранку, і ввечері після вмивання. Під час вмивання ми так чи інакше порушуємо природний pH-баланс шкіри. Саме тонік його відновлює і дає додаткове зволоження.
Бінго! Тонізація – важливий етап і в ранковому, і в вечірньому догляді. Під час вмивання ми так чи інакше порушуємо природний pH-баланс шкіри. Саме тонік його відновлює і дає додаткове зволоження.
ДАЛІ
ПЕРЕВІРИТИ
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ?
Твоя шкіра схильна до масного блиску, тому можливо "підсушиш" її засобом зі спиртом? І в жодному разі не зволожуй!
Ні ні. Щоб шкіра виробляла менше себуму, її потрібно зволожувати. А якщо намагатися її пересушити, вона почне компенсувати втрату вологи, виділяючи ще більше себуму. Зволоження контролює вироблення жиру і знижує потребу шкіри виробляти більше секрету. Звичайно, для шкіри схильної до жирного блиску потрібно ретельніше добирати зволоження, щоб засіб гарно вбирався і не перевантажував шкіру.
Все навпаки. Щоб шкіра виробляла менше себуму, її потрібно зволожувати. А якщо намагатися її пересушити, вона почне компенсувати втрату вологи, виділяючи ще більше себуму. Зволоження контролює вироблення жиру і знижує потребу шкіри виробляти більше секрету. Звичайно, для шкіри схильної до жирного блиску потрібно ретельніше добирати зволоження, щоб засіб гарно вбирався і не перевантажував шкіру.
Все правильно! Щоб шкіра виробляла менше себуму, її потрібно зволожувати. А якщо намагатися її пересушити, вона почне компенсувати втрату вологи, виділяючи ще більше себуму. Зволоження контролює вироблення жиру і знижує потребу шкіри виробляти більше секрету. Звичайно, для шкіри схильної до жирного блиску потрібно ретельніше добирати зволоження, щоб засіб гарно вбирався і не перевантажував шкіру.
ДАЛІ
ПЕРЕВІРИТИ
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ?
Не змивай SPF-засіб ніколи
Упс, невірно. SPF-засіб теж потрібно змивати, як і макіяж. Санскрін щільної текстури потрібно змивати в 2 етапи: гідрофільною олією + пінкою чи гелем для вмивання. Легкі засоби змивайте очищуючим засобом, яким користуєтесь зазвичай.
Ви молодець! SPF-засіб теж потрібно змивати, як і макіяж. Санскрін щільної текстури потрібно змивати в 2 етапи: гідрофільною олією + пінкою чи гелем для вмивання. Легкі засоби змивайте очищуючим засобом, яким користуєтесь зазвичай.
Не зовсім. SPF-засіб теж потрібно змивати, як і макіяж, навіть якщо у нього легка текстура. Санскрін щільної текстури потрібно змивати в 2 етапи: гідрофільною олією + пінкою чи гелем для вмивання.
ДАЛІ
ПЕРЕВІРИТИ
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ?
Контрольне – про волосся. Правильна схема догляду: спочатку шампунь, за ним маска для волосся, а потім бальзам
Вірно! Спочатку використовуємо шампунь, щоб очистити волосся та шкіру голови.
Маску використовуємо, щоб відновити структуру волосся. Її потрібно обирати за типом волосся і наносити після шампуню, поки лусочки відкриті. Далі використовуємо засоби з кислим середовищем – бальзам або кондиціонер. Вони закривають лусочки волосся і захищають його, зберігаючи вологу.
Майже вгадали! Спочатку використовуємо шампунь, щоб очистити волосся та шкіру голови. Але потім наносимо маску, щоб відновити структуру волосся. Її потрібно обирати за типом волосся і наносити після шампуню, поки лусочки волосинок відкриті. Далі використовуємо засоби з кислим середовищем – бальзам або кондиціонер. Вони закривають лусочки волосся і захищають його, зберігаючи вологу.

Разом правильний ланцюжок догляду «шампунь – маска - бальзам або кондиціонер».
Помилочка. Маску використовуємо, щоб відновити структуру, поки лусочки волосся відкриті. Але потім обов'язково потрібно закрити ці лусочки бальзамом або кондиціонером, щоб захистити волосся і зберегти вологу. Правильний ланцюжок догляду «шампунь – маска – бальзам або кондиціонер».
ДАЛІ
ПЕРЕВІРИТИ
ЯКІ РЕЗУЛЬТАТИ?
Ви намагалися. Але феї пожаліли дівчинку та відправили її в ISEI
Залиште ваш email у формі нижче на цій сторінці та отримаєте 100 бонусних гривень на покупки в ISEI.
ЩЕ РАЗ
Трішки не дотягнули. Але ж скільки нового дізналися про догляд!
Залиште ваш email у формі нижче на цій сторінці та отримаєте 100 бонусних гривень на покупки в ISEI.
ЩЕ РАЗ
Ви були так близько! Феї оцінили ці старання та зняли прокляття.
Залиште ваш email у формі на цій сторінці та отримаєте 100 бонусних гривень на покупки в ISEI.
ЩЕ РАЗ
Ви врятували дівчинку! Невже ви - фея-хрещена домашнього догляду?
Залиште ваш email у формі нижче на цій сторінці та отримаєте 100 бонусних гривень на покупки в ISEI.
ЩЕ РАЗ
ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТИ
Та отримайте 100 бонусних гривень на покупки в ISEI
Ваша пошта
Як вас звати?
Залишаючи контакти, я погоджуюсь на обробку персональних даних
Guest:
Нічого собі! А буде щось ще?
ISEI:
-50% на кожен другий засіб для макіяжу та догляду за обличчям – вони допоможуть не тільки втілити наймоторошніший мейкап, але й знімуть злі чари з обличчя навіть після кошмарного шабашу чи суперстійкого гриму.

6 страшних б'юті-історій в листівках, шукайте їх у всіх онлайн- та офлайн-покупках та в жодному разі не повторюйте те, що в них описано.

Наш логотип не впізнати – побачите це на лімітованих святкових пакетах. Можливо, на ньому тимчасове прокляття.

У кожному замовлені з інтернет-магазину або у фірмовому магазині ISEI
Шукайте жахливі історії