ВІДКРИТТЯ КОРНЕРУ
VILLAGE 11 FACTORY
WOW NEWS
Перший брендовий корнер Village 11 Factory в Україні відкрито в ISEI beauty market у ТЦ Piramida в Київі. Тут можна отримати консультацію та ближче познайомитися з брендом.

ISEI - офіційний представник брендів Mizon та Village 11 Factory в Україні. Ознайомитись із цінами та придбати оригінальну продукцію можна у б'юті-сторах ISEI або в інтернет-магазині
ISEI BEAUTY MARKET
Village 11 Factory – це капсульний бренд: продуктів небагато, але усі зі своєю місією. Засоби покликані боротися з найпоширенішими запитами у догляді за шкірою: зневодненням, сухістю, лущенням, мімічними та першими віковими зморшками, набряками і темними колами навколо очей, подразненням, запаленнями, акне і постакне, небажаною пігментацією.
ГОЛОВНІ
ПЕРЕВАГИ
БРЕНДУ
01
Натуральний склад засобів без шкідливих компонентів
02
Висока концентрація активних інгредієнтів у формулах
03
Наявність сертифікатів якості продукту
04
Ефективність та стійкий результат від застосування косметики
05
Привабливий та стильний дизайн
06
Доступна ціна за дієвий догляд
Бренд Village 11 Factory відомий тим, що відшукує незвичні й дуже потужні природні компоненти і розкриває їх цілющі властивості в косметиці. Кожен елемент у складі крему, тонера чи іншого засобу – не випадковий. Формули продумані таким чином, щоб їх основний активний компонент, який міститься у високій концентрації, був спрямований на вирішення конкретної проблеми, а додаткові складові доповнювали та підсилювали його дію. Саме тому продукти бренду Village 11 Factory багатофункціональні: окрім основної дії вони надають низку позитивних ефектів. А головне – ніяких побічних ефектів, адже всі інгредієнти гіпоалергенні.
ІНГРЕДІЄНТИ КОСМЕТИКИ VILLAGE 11 FACTORY
ALREADY HERE!
Технологи Village 11 Factory – це команда натхненних експериментаторів, які люблять вдало поєднувати не лише компоненти засобів, а і їхні призначення, створюючи багатофункціональні продукти. Чергове підтвердження – новинка цього року, серія парфумованих гелів-скрабів для тіла.
PERFUME SCRUB BODY WASH
Такий засіб одночасно очищає шкіру від забруднення та сального секрету, відлущує ороговілий шар епідермісу та залишає на тілі приємний аромат, який зберігається тривалий час.
Бренд Mizon, а також його дочірня марка Village 11 Factory входять до «білого» списку офіційних організацій із захисту тварин, про що свідчать відповідні сертифікати.
CRUELTY-FREE
АДРЕСА КОРНЕРА
VILLAGE 11 FACTORY
вулиця Олександра Мишуги, 4, Київ